Kamerové systémy Praha


CCTV kamery
Proč kamery
Kvalitní kamerový systém
Kamerové systémy
Kniha jízd
Alarmy do domu
Elektronická kniha jízd
Kamery HD-SDI
Alarmy do bytu
Jak vybrat kameru
Kamerové systémy Frýdek-Místek
Typy kamer
IPC kamery
Analogové a IP kamery
AHD kamery
Jak nainstalovat kamery
CCTV kamery
Rozpoznání SPZ
Speciální kamery
Instalace bezpečnostních kamer
Kamery v dopravě
Před instalací
Kamerový systém jako ochrana majetku
Inteligentní analýza
Ochrana bytového domu
Kamerové systémy ve vozidlech
Kamerové systémy Praha
Kamerové systémy Ostrava
Ochrana majetku
Kamerové systémy - proč
Kamery v baráku
Kamerová prevence
Bezpečnost pomocí kamer
Bezpečnostní cctv

CCTV kamery

Kamerové systémy Praha

Kamerové systémy Praha představují jeden z nejefektivnějších bezpečnostních prvků pro rodinné domy i funkční či komerční objekty. Pro zájemce, kteří o koupi bezpečnostního kamerového systému uvažují, ale současně se s ním zatím nesetkali a nemají o tomto oboru dost informací, může být však výběr toho nejvhodnějšího poměrně složitou záležitostí. Je proto na místě seznámit se alespoň s těmi nejzákladnějšími parametry, které různé systémy charakterizují.

Proč kamerový systém používat?

Důvody pro pořízení bezpečnostního kamerového systému jsou v zásadě dva. Prvním je preventivní funkce. Potenciální pachatel trestného činu si jeho spáchání pod dohledem kamery dobře rozmyslí a pokud si může vybrat, bude volit snadnější terč. Druhým dobrým důvodem pro použití kamerového systému je možnost poskytnout policii a soudu kvalitní důkazní materiál, díky němuž bude skutečný pachatel snadněji vypátrán a usvědčen. Typ kamerového systému V současné době rozlišujeme dva základní typy kamerových systémů, jedná se o systém analogový a tzv. IP systém. Zatímco analogové systémy vyžadují propojení kamery se záznamovým zařízením prostřednictvím koaxiálního kabelu, IP systémy generují digitální signál již v samotné kameře. Pro uživatele je nicméně důležitější, že analogové systémy poskytují obraz o nižší kvalitě (kromě některých specifických případů souvisejících se sníženou viditelností apod.), současně ale mají menší nároky na místo pro uložení dat a v neposlední řadě jsou levnější. U IP systémů, které představují dnešní standard, je situace přesně opačná. Vyšší kvalita obrazu (u skutečně profesionálních kamer může rozlišení šplhat až k 30 Mpix), větší nároky na úložiště a vyšší cena.

Parametry kamery

Bezpečnostní kamery lze posuzovat z hlediska rozlišení, o kterém již byla řeč. Je zřejmé, že čím vyšší rozlišení tím lépe, neboť bude možné rozpoznat více detailů. Velkou roli ale hraje také šířka záběru. Zatímco širokoúhlé objektivy jsou určeny pro snímání širšího prostoru s bližšími objekty. Naopak objektivy s úzkým záběrem bývají zaměřeny na vzdálenější objekty v menší oblasti. Samozřejmě ale existují i kamery s nastavitelným objektivem.

Záznamová zařízení

Nedílnou součástí bezpečnostního kamerového systému Brno je záznamové zařízení. Při jeho výběru je třeba uvažovat kompatibilitu s kamerami (analog vs. IP), požadavky na kapacitu paměti a také na počet kanálů, tj. počet kamer, které k němu lze připojit. V tomto ohledu je na místě počítat s budoucím rozšiřováním celého systému, neboť v případě, že budete chtít přidat další kamery a nebudete mít volné kanály, nezbude vám nic jiného než zakoupit kompletně nové záznamové zařízení. Investovat na začátku do záznamového zařízení s větším počtem kanálů vám tak může v budoucnu peníze ušetřit.

Další funkce a parametry

Při výběru kamery je možné posuzovat i řadu dalších parametrů. Podle toho, kde bude kamera umístěna a jak moc či naopak málo jí chceme skrývat budeme volit mezi klasickou kompaktní kamerou, kulatou kamerou typu „dome“, otočnou ptz kamerou, ale také malými deskovými kamerami, které lze ukrýt ve stěně apod. Užitečnou funkcí je noční přísvit osvětlující prostor za tmy, stejně jako funkce aktivace pohybem, která významně šetří místo na disku. Sofistikovanější systému mají též funkce jako rozpoznávání registračních značek aut či dokonce obličejů. Reagovat mohou i na zmizení určitých předmětů, případně naopak na zaznamenání nového předmětu v zorném poli kamery. Možnosti bezpečnostních kamerových systém jsou zkrátka široké a mohou významně napomoci při ochraně vašeho majetku. Výběr je velký a vyplatí se mu věnovat dostatek času.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Petr Maxim
Chci kamerový systém na rodinný dům, máte doporučení na spoelhlivou firmu ?
Iva
chceme kamery do našeho naneláklu, máte něco skladem ?
Honza
Ahoj, doporučíte nějaký dobrý a levný kamerový systém na kontrolu baráku ? Děkuji :)
kapitan
kamery mame na chalupe a jsem v klidu. zaroven je k tomu ale potreba alarm za par korun !
dinam80
Taky jsme potřebovali kamery, jsme kousek od Ostravy. Našli jsme kamerovesystemyostrava.cz. Mě i manželov se líbil přístup, technik přijel na prohlídku a pak jsme instalovali.
Jana
Mame novy dum v Ostrave a chci nejake kamery, Doporucte prosimm dobrou firmu dekuji Jana Mala.
František Shnáněl
My máme kamery od www.kamerovysystem.cz a šlaou dobře. Takže doporučuju skusit to tam.
Jindra Polach
Nemate tip na nejakou spolehlivou firmu co umi kamery instalovat ? potrebuju si to dan do moji firmy.dekuji

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. Zabezpečení a ostrahu zajistí kamerové systémy Frýdek-Místek pro instalaci ve Frýdku Místku a okolí. | Pokud potřebujete strážit sklady nebo rodinný dům v Ostravě a okolí, namontujeme Vám kamerový systém Ostrava kvalitně a rychle. | Potřebujete malíře ? Doporučujeme malování Frýdek Místek provádí levné malířské práce. | Kamerové systémy pro rodinný dům |