IPC kamery


CCTV kamery
Proč kamery
Kvalitní kamerový systém
Kamerové systémy
Kniha jízd
Alarmy do domu
Elektronická kniha jízd
Kamery HD-SDI
Alarmy do bytu
Jak vybrat kameru
Kamerové systémy Frýdek-Místek
Typy kamer
IPC kamery
Analogové a IP kamery
AHD kamery
Jak nainstalovat kamery
CCTV kamery
Rozpoznání SPZ
Speciální kamery
Instalace bezpečnostních kamer
Kamery v dopravě
Před instalací
Kamerový systém jako ochrana majetku
Inteligentní analýza
Ochrana bytového domu
Kamerové systémy ve vozidlech
Kamerové systémy Praha
Kamerové systémy Ostrava
Ochrana majetku
Kamerové systémy - proč
Kamery v baráku
Kamerová prevence
Bezpečnost pomocí kamer
Bezpečnostní cctv

CCTV kamery

IPC kamery

Moderní kontrola majetku se provádí díky bezpečnostnímu systému a bezpečnostním kamerám. Každý už vlastní chytrý telefon, takže není problém sledovat veškeré dění ve střeženém objektu online. Zabezpečovací zařízení kontroluje pohyb a neautorizovaný vstup do objektu. Pokud dojde k detekci pohybu a alarm je zastřežený, okamžitě se pošle hlášení na mobilní telefon nebo na pult centralizované ochrany. Uživatel nebo služba na PCO se může okamžitě podívat přes kamerové systémy, co se v objektu děje. Protože je kamerový systém napojen přes internet je kontrola okamžitá.

Pokud tedy přijde oznámení o pohybu v objektu, přes mobilní telefon se podíváte na bezpečnostní kamery a můžete třeba zavolat policii nebo jet na místo vše zkontrolovat. Obrovská výhoda je rychlost, kdy od detekce pohybu až po sledování videa uběhne jen pár chvilek. V dnešní době se instalují hlavně IP kamerové systémy Frýdek-Místek. Určitě vždy doporučujeme využít existujícího rozvodu počítačové sítě, důležité je promyslet jaké všechny prostory potřebujeme kontrolovat a podle toho určit počet kamer. Stačí přitáhnout kabely od kamery k nejbližšímu přípojnému bodu v síti.

Ze zkušenosti doporučuji naplánovat si montáž dopředu. Rozmyslete si nejprve, kudy půjde kabeláž. Nebude vadit, když se některá trasa potáhne v lištách, nebo nechcete nikde nic vidět takže se bude sekat do zdi ? To jsou důležité otázky, které je třeba při plánování zohlednit. Po roztahání kabeláže je dobré vyzkoušet obraz z kamer nanečisto, tedy bez toho aniž by se IP kamery montovaly na své místo. Vyzkoušíte si obraz a můžete upřesnit pozici. Obrovskou výhodou jsou ale kamery s varifokálním objektivem. Kameru nainstalujete na libovolné místo a díky možnosti nastavení zoomu a menšího úhlu pak zaměříte pouze přesně oblast, kterou chcete snímat. Je tedy daleko lepší koupit varifokální kameru i s menším rozlišením než fixní kameru s vyšším rozlišením. Nebudete totiž nahrávat místo, které není potřeba - typicky oblohu, podlahu, stěny apod. Určitě tedy při plánování umístění kamer i jejich typu tedy vždy zvolte varifokální kamery.

Digitální IP kamery poskytují detailní obraz ve velkém rozlišení. Analogové kamerové systémy jsou již na ústupu. Moderní IP kamery se vyrábí v provedení IPC. Tento typ kamer podporují přenosové protokoly ONVIF a RTSP. Velkou výhodou IPC kamer je nízká cena, která se přibližuje analogovým kamerám. Jedna IPC kamera má rozlišení jako zhruba 4 analogové kamery. Po instalaci a zapojení kamery se nainstaluje na počítač také speciální program, který všechny kamery automaticky najde. Pomocí tohoto programu se pak IP kamery nastaví, přiřadí se správná IP adresa a ostatní parametry počítačové sítě. Poté je již možné se připojit ke kamerám pomocí internetového prohlížeče a zkontrolovat obraz. Toto nastavení zvládne každý, kdo trochu umí počítačové sítě. Klidně se můžete poradit s někým, kdo se v počítačích vyzná, protože je zapotřebí mít poměrně dost znalostí.

Po nainstalovaní a nastavení IPC kamer je další krok, kam video nahrávat. O to se postará nahrávací zařízení. Záznam z kamerového systému je možné na speciální NVR - digitální nahrávací zařízení, nebo je možné použít počítač. IPC kamery tedy následně nastavíte tak, že video z kamer se nahrává pouze když se před kamerou něco hýbe nebo podle kalendáře. Nahrávací zařízení umožní přístup na kamery přes internet, takže je opět nutné nastavení tak, aby vše fungovalo ve Vaší počítačové síti. Jako poslední krok si nainstalujte do mobilního telefonu klientský software, pomocí kterého je možné kamery sledovat. Jediným kliknutím tak vždy uvidíte okamžitý obraz z kamer.

Postup instalace kamerového systému je snadný pro někoho, kdo se v počítačích vyzná. Pokud to není Váš případ, doporučujeme se obrátit na profesionální firmu, která instalaci kamerového systému Frýdek-Místek a zabezpečovacího systému provede. Dostanete také záruku na provedení a funkčnost. Když bude problém, stačí oznámit potíže a o zbytek se postarají proškolení technici. Výběr postupu instalace je tak na Vás, kdo si troufne sám, nebo využije služeb montážní firmy.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Petr Maxim
Chci kamerový systém na rodinný dům, máte doporučení na spoelhlivou firmu ?
Iva
chceme kamery do našeho naneláklu, máte něco skladem ?
Honza
Ahoj, doporučíte nějaký dobrý a levný kamerový systém na kontrolu baráku ? Děkuji :)
kapitan
kamery mame na chalupe a jsem v klidu. zaroven je k tomu ale potreba alarm za par korun !
dinam80
Taky jsme potřebovali kamery, jsme kousek od Ostravy. Našli jsme kamerovesystemyostrava.cz. Mě i manželov se líbil přístup, technik přijel na prohlídku a pak jsme instalovali.
Jana
Mame novy dum v Ostrave a chci nejake kamery, Doporucte prosimm dobrou firmu dekuji Jana Mala.
František Shnáněl
My máme kamery od www.kamerovysystem.cz a šlaou dobře. Takže doporučuju skusit to tam.
Jindra Polach
Nemate tip na nejakou spolehlivou firmu co umi kamery instalovat ? potrebuju si to dan do moji firmy.dekuji

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | Kamerový systém dohlédne na Váš majetek odkudkoli | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. Zabezpečení a ostrahu zajistí kamerové systémy Frýdek-Místek pro instalaci ve Frýdku Místku a okolí. | Pokud potřebujete strážit sklady nebo rodinný dům v Ostravě a okolí, namontujeme Vám kamerový systém Ostrava kvalitně a rychle. | Potřebujete malíře ? Doporučujeme malování Frýdek Místek provádí levné malířské práce. | Kamerové systémy pro rodinný dům |